Instalacje elektryczne Kraków

Przewody w domowych instalacjach elektrycznych

Rodzaje, przekroje, kolory przewodów elektrycznych stosowanych w domowych instalacjach elektrycznych – współczesnych i starszych. W tym artykule poruszane kwestie dotyczą instalacji wewnętrznych, standardowych, stosowanych w domach i mieszkaniach Zarezerwowane kolory, wymagane przekroje i ilości żył okablowania w domach i mieszkaniach. Zasady stosowania i spotykane błędy.

Zabezpieczenia w domowych i mieszkaniowych rozdzielnicach – podstawy

Czym są i do czego służą zabezpieczenia w domowych rozdzielnicach – tzw. “bezpieczniki”, “ES-y”, “nadprądowe”, ograniczniki przepięć, SPD, FR, wyłączniki izolacyjne,  wyłączniki różnicowo-prądowe, RCD – do czego służą, jak działają – czyli podstawowe pojęcia, definicje, informacje o najczęściej spotykanych aparatach i ich zadaniach.

Łącznik światła

Sterowanie światłem z różnych miejsc

W wielu pomieszczeniach przydatne jest sterowanie światłem z więcej niż jednego miejsca. Taka potrzeba występuje zarówno w pomieszczeniach komunikacyjnych jak np. korytarze, schody jak i użytkowych – np. sypialnia – wygodnie jest mieć możliwość sterowania światłem zarówno przy wejściu jak i przy łóżku. W nowoczesnych instalacjach takie rozwiązania są już standardem. W zależności od sposobu …

Sterowanie światłem z różnych miejsc Read More »

Carlos Rodrigues
Carlos Rodrigues
2022-10-14
Super obsługa! Gorąco polecam ekipa - Sebastian i Arek. Pomogli mi w moim mieszkaniu od zero z ich ogromna wiedza i doświadczenie z zakresu elektryki i Smart Home i jestem bardzo zadowolony z wyniku. Wielkie dzięki!(Przepraszam za wszystkie możliwe błędy ortograficzne i gramatyczne, które są spowodowane tym, że polski język nie jest moim ojczystym. Dałam z siebie wszystko. :) )
Marek Szymonicz
Marek Szymonicz
2021-11-14
Polecam fachowców! Naprawdę zgrana i rzetelna ekipa. Cała elektryka wykonana z kosmetyczną starannością.
Robert R.
Robert R.
2021-10-06
Polecam, kilkakrotnie naprawiałem sprzęt i zawsze bez problemu usterka była usunięta. Przystępne ceny i profesjonalna obsługa.
Jakub Szybiak
Jakub Szybiak
2021-09-28
Gorąco polecam specjalistów, zwłaszcza Pana Sebastiana. Ogromna wiedza i doświadczenie gwarantują wdrożenie w projektach najnowszych technologii z zakresu elektryki i SmartHome. Szybko i sprawnie.
Jolanta Krzemień
Jolanta Krzemień
2021-03-21
Bardzo profesjonalna obsługa. Pan naprawił mi nie działający sterownik do movera (napęd przyczepy campingowej). Ustalił co nie działa, zamówił odpowiednią cześć, przelutował, naprawił i działa a do tego wszystko szybko i profesjonalnie. Korzystałam również z usługi montażu wideo domofonu i siłowników bramy. Bardzo polecam.
Michał Dzik
Michał Dzik
2021-03-14
Szybko sprawnie i w rozsądnej cenie. Polecam usługi tego Pana
Kuba
Kuba
2021-03-08
Wysoka jakość, a przy tym rozsądna cena. Polecam
Alopus Alopus
Alopus Alopus
2021-03-08
Bardzo dobrzy fachowcy, szczególnie pozdrawiam pana Sebastiana.