Instalacje elektryczne Kraków

Inteligentne ogrzewanie – Tuya, Moes

Popularny zestaw – bramka Zigbee Tuya i głowice termostatyczne Moes. Atrakcyjna cena i dobra jakość – czyli sposób na zmianę ogrzewania na SMART –  czyli wygoda i oszczędności.

Dzięki inteligentnym głowicom termostatycznym możemy sterować ogrzewaniem w zaawansowany sposób. Można np. tworzyć harmonogramy dostosowane do preferencji domowników – automatycznie obniżać i podnosić temperaturę aby uzyskać optymalny efekt. Głowica ma możliwość wykrywania otwarcia okna i blokadę dotykowych przycisków.

Głowica łączy się za pomocą bramki Zigbee Tuya. Konfiguracja pracy głowicy może być wykonana z poziomu aplikacji, dotykowymi przyciskami  lub można sterować za pomocą np. Home Assistant’a.

W przypadku niektórych zaworów grzejnikowych wymiana głowicy może wymagać odpowiedniego adaptera – może on być w komplecie z głowicą lub zakupiony osobno.

   

 

 

Carlos Rodrigues
Carlos Rodrigues
2022-10-14
Super obsługa! Gorąco polecam ekipa - Sebastian i Arek. Pomogli mi w moim mieszkaniu od zero z ich ogromna wiedza i doświadczenie z zakresu elektryki i Smart Home i jestem bardzo zadowolony z wyniku. Wielkie dzięki! (Przepraszam za wszystkie możliwe błędy ortograficzne i gramatyczne, które są spowodowane tym, że polski język nie jest moim ojczystym. Dałam z siebie wszystko. :) )
Marek Szymonicz
Marek Szymonicz
2021-11-14
Polecam fachowców! Naprawdę zgrana i rzetelna ekipa. Cała elektryka wykonana z kosmetyczną starannością.
Robert R.
Robert R.
2021-10-06
Polecam, kilkakrotnie naprawiałem sprzęt i zawsze bez problemu usterka była usunięta. Przystępne ceny i profesjonalna obsługa.
Jakub Szybiak
Jakub Szybiak
2021-09-28
Gorąco polecam specjalistów, zwłaszcza Pana Sebastiana. Ogromna wiedza i doświadczenie gwarantują wdrożenie w projektach najnowszych technologii z zakresu elektryki i SmartHome. Szybko i sprawnie.
Jolanta Krzemień
Jolanta Krzemień
2021-03-21
Bardzo profesjonalna obsługa. Pan naprawił mi nie działający sterownik do movera (napęd przyczepy campingowej). Ustalił co nie działa, zamówił odpowiednią cześć, przelutował, naprawił i działa a do tego wszystko szybko i profesjonalnie. Korzystałam również z usługi montażu wideo domofonu i siłowników bramy. Bardzo polecam.
Michał Dzik
Michał Dzik
2021-03-14
Szybko sprawnie i w rozsądnej cenie. Polecam usługi tego Pana
Kuba
Kuba
2021-03-08
Wysoka jakość, a przy tym rozsądna cena. Polecam
Alopus Alopus
Alopus Alopus
2021-03-08
Bardzo dobrzy fachowcy, szczególnie pozdrawiam pana Sebastiana.