Instalacje elektryczne Kraków

Pilot Moes – Przełącznik scen

Pilot Moes  – uniwersalny 4-kanałowy pilot działający jak przełącznik. Każdy z przycisków obsługuje pojedyncze i podwójne kliknięcie oraz przytrzymania, co daje 12 kombinacji. Posiada podstawkę do montażu na ścianie.

Każdy z przycisków posiada akcje pojedynczego kliknięcia (single), podwójnego (double), przytrzymania (hold).  Dzięki temu można zaprogramować 12 akcji.

Połączenie przez Zigbee – łączy się z bramkami Tuya, CC2531, conbee 2. Możliwość wykorzystania poprzez aplikację – Tuya, SmartLife lub Home Assistant’em poprzez multibramkę.
Zasilanie bateryjne – LR23A 12V.
Parowanie przez przytrzymanie przycisku 1.

Widok automatyzacji w Home Assistant:

Wymiary około 110x40x15mm bez uchwytu
Zasilanie LR23A 12V

 

 

Carlos Rodrigues
Carlos Rodrigues
2022-10-14
Super obsługa! Gorąco polecam ekipa - Sebastian i Arek. Pomogli mi w moim mieszkaniu od zero z ich ogromna wiedza i doświadczenie z zakresu elektryki i Smart Home i jestem bardzo zadowolony z wyniku. Wielkie dzięki! (Przepraszam za wszystkie możliwe błędy ortograficzne i gramatyczne, które są spowodowane tym, że polski język nie jest moim ojczystym. Dałam z siebie wszystko. :) )
Marek Szymonicz
Marek Szymonicz
2021-11-14
Polecam fachowców! Naprawdę zgrana i rzetelna ekipa. Cała elektryka wykonana z kosmetyczną starannością.
Robert R.
Robert R.
2021-10-06
Polecam, kilkakrotnie naprawiałem sprzęt i zawsze bez problemu usterka była usunięta. Przystępne ceny i profesjonalna obsługa.
Jakub Szybiak
Jakub Szybiak
2021-09-28
Gorąco polecam specjalistów, zwłaszcza Pana Sebastiana. Ogromna wiedza i doświadczenie gwarantują wdrożenie w projektach najnowszych technologii z zakresu elektryki i SmartHome. Szybko i sprawnie.
Jolanta Krzemień
Jolanta Krzemień
2021-03-21
Bardzo profesjonalna obsługa. Pan naprawił mi nie działający sterownik do movera (napęd przyczepy campingowej). Ustalił co nie działa, zamówił odpowiednią cześć, przelutował, naprawił i działa a do tego wszystko szybko i profesjonalnie. Korzystałam również z usługi montażu wideo domofonu i siłowników bramy. Bardzo polecam.
Michał Dzik
Michał Dzik
2021-03-14
Szybko sprawnie i w rozsądnej cenie. Polecam usługi tego Pana
Kuba
Kuba
2021-03-08
Wysoka jakość, a przy tym rozsądna cena. Polecam
Alopus Alopus
Alopus Alopus
2021-03-08
Bardzo dobrzy fachowcy, szczególnie pozdrawiam pana Sebastiana.