Instalacje elektryczne Kraków

Sterownik taśm RGB+CCT Zigbee

Sterownik taśm RGB+CCT zgodny z różnymi bramkami/multibramkami i aplikacjami.

Dzięki temu elementowi można sterować taśmami – RGB, RGB+CCT, białymi, ciepło-zimnymi i łączącymi te funkcje. W zależności od użytych taśm różna będzie funkcjonalność sterownika.

Sterowanie przez Zigbee – łączy się z bramkami Philips Hue, Tuya, CC2531, Conbee II. Możliwość sterowania poprzez aplikację – np. Smart Life czy Hue (zależnie od bramki do której jest podłączony). Sterownik współpracuje z Home Assistant’em poprzez CC2531 oraz Conbee II.
Możliwość integracji z Amazon Alexą, Google Home (Asystent Google).

Aplikacja (oraz integracje) pozwalają na zmianę: koloru, nasycenia, jasności, temperatury bieli (funkcje zależne od zastosowanej taśmy).

Możliwość podłączenia jednocześnie dwóch/trzech taśm – np. RGB i białej ciepło-zimnej (lub ciepłej i zimnej) w celu uzyskania wszystkich funkcji.

  

Maksymalny prąd sterownika wg danych producenta to 6A na kanał, nie więcej niż 15A łącznie, napięcie pracy 12V lub 24V.

 

Carlos Rodrigues
Carlos Rodrigues
2022-10-14
Super obsługa! Gorąco polecam ekipa - Sebastian i Arek. Pomogli mi w moim mieszkaniu od zero z ich ogromna wiedza i doświadczenie z zakresu elektryki i Smart Home i jestem bardzo zadowolony z wyniku. Wielkie dzięki!(Przepraszam za wszystkie możliwe błędy ortograficzne i gramatyczne, które są spowodowane tym, że polski język nie jest moim ojczystym. Dałam z siebie wszystko. :) )
Marek Szymonicz
Marek Szymonicz
2021-11-14
Polecam fachowców! Naprawdę zgrana i rzetelna ekipa. Cała elektryka wykonana z kosmetyczną starannością.
Robert R.
Robert R.
2021-10-06
Polecam, kilkakrotnie naprawiałem sprzęt i zawsze bez problemu usterka była usunięta. Przystępne ceny i profesjonalna obsługa.
Jakub Szybiak
Jakub Szybiak
2021-09-28
Gorąco polecam specjalistów, zwłaszcza Pana Sebastiana. Ogromna wiedza i doświadczenie gwarantują wdrożenie w projektach najnowszych technologii z zakresu elektryki i SmartHome. Szybko i sprawnie.
Jolanta Krzemień
Jolanta Krzemień
2021-03-21
Bardzo profesjonalna obsługa. Pan naprawił mi nie działający sterownik do movera (napęd przyczepy campingowej). Ustalił co nie działa, zamówił odpowiednią cześć, przelutował, naprawił i działa a do tego wszystko szybko i profesjonalnie. Korzystałam również z usługi montażu wideo domofonu i siłowników bramy. Bardzo polecam.
Michał Dzik
Michał Dzik
2021-03-14
Szybko sprawnie i w rozsądnej cenie. Polecam usługi tego Pana
Kuba
Kuba
2021-03-08
Wysoka jakość, a przy tym rozsądna cena. Polecam
Alopus Alopus
Alopus Alopus
2021-03-08
Bardzo dobrzy fachowcy, szczególnie pozdrawiam pana Sebastiana.