Instalacje elektryczne Kraków

Xiaomi Elementy inteligentnego domu

Elementy inteligentnego domu Xiaomi – Aquara, Mi, Mijia, Yeelight

Pod marką Xiaomi sprzedawane są urządzenia wielu producentów. Ich zaletą jest współpraca w ramach jednego ekosystemu i jednej aplikacji (z wyjątkami – np. urządzenia wyprodukowane na region Chin mogą nie współpracować z urządzeniami przeznaczonymi na rynek europejski). Problem regionalizacji można rozwiązać instalując nieoficjalną aplikację lub wykonując integracje z Google Home, Amazon Alexą, używając multibramki.

Aqara to między innymi: bramki, (huby), gniazdka, czujniki temperatury i wilgotności, czujniki zalania, czujniki otwarcia drzwi/okien, czujniki wstrząsowe, czujniki ruchu i światła (zdjęcie), włączniki, kostka.

Mijia to między innymi: bramki (huby), termometry i czujniki wilgoci z wyświetlaczami, oczyszczacze powietrza, włączniki lapmki.

Yeelight to głownie oświetlenie i osprzęt oświetleniowy – lampy, taśmy LED i sterowniki, włączniki, czujniki ruchu, żarówki.

Poza wymienionymi Xiaomi oferuje wiele innych urządzeń.

 

Carlos Rodrigues
Carlos Rodrigues
2022-10-14
Super obsługa! Gorąco polecam ekipa - Sebastian i Arek. Pomogli mi w moim mieszkaniu od zero z ich ogromna wiedza i doświadczenie z zakresu elektryki i Smart Home i jestem bardzo zadowolony z wyniku. Wielkie dzięki!(Przepraszam za wszystkie możliwe błędy ortograficzne i gramatyczne, które są spowodowane tym, że polski język nie jest moim ojczystym. Dałam z siebie wszystko. :) )
Marek Szymonicz
Marek Szymonicz
2021-11-14
Polecam fachowców! Naprawdę zgrana i rzetelna ekipa. Cała elektryka wykonana z kosmetyczną starannością.
Robert R.
Robert R.
2021-10-06
Polecam, kilkakrotnie naprawiałem sprzęt i zawsze bez problemu usterka była usunięta. Przystępne ceny i profesjonalna obsługa.
Jakub Szybiak
Jakub Szybiak
2021-09-28
Gorąco polecam specjalistów, zwłaszcza Pana Sebastiana. Ogromna wiedza i doświadczenie gwarantują wdrożenie w projektach najnowszych technologii z zakresu elektryki i SmartHome. Szybko i sprawnie.
Jolanta Krzemień
Jolanta Krzemień
2021-03-21
Bardzo profesjonalna obsługa. Pan naprawił mi nie działający sterownik do movera (napęd przyczepy campingowej). Ustalił co nie działa, zamówił odpowiednią cześć, przelutował, naprawił i działa a do tego wszystko szybko i profesjonalnie. Korzystałam również z usługi montażu wideo domofonu i siłowników bramy. Bardzo polecam.
Michał Dzik
Michał Dzik
2021-03-14
Szybko sprawnie i w rozsądnej cenie. Polecam usługi tego Pana
Kuba
Kuba
2021-03-08
Wysoka jakość, a przy tym rozsądna cena. Polecam
Alopus Alopus
Alopus Alopus
2021-03-08
Bardzo dobrzy fachowcy, szczególnie pozdrawiam pana Sebastiana.